Klimatizácia Daikin FHA35A/RXM35M

Nový tovar

Klimatizácia Daikin set vonkajšia + vnútorná jednotka

Podrobnosti

Podrobnosti

Rozmery vnútornej jednotky v mm [výška x šírka x hĺbka]235x960x690
Rozmery vonkajšej jednotky v mm [šxvxh]550/765/285
Výkon chladenia [kW]3,5
Výkon vykurovania [kW]4,0
Umiestneniepodstropná
Objem miestnosti do [m3]90
Energetická triedaA++
Hlučnosť vnútornej jednotky [dBA] vysoký/nom./nízky/tichý režim:36/34/31
Hlučnosť vonkajšej jednotky [dBA] vysoké otáčky:48
Ovládanie cez wifinie
Časovačtýždenný
Prevádzkový rozsah chladenia [°C]-10 až 46
Prevádzkový rozsah kúrenia [°C]-15 ~ 18
Odhadovaná ročná spotreba el. energie pri chladení [kW]193
Odhadovaná ročná spotreba el. energie pri vykurovaní [kW]981
SEER6,18
SCOP4,43
Typ chladivaR410
Vhodné umiestnenieobývačka

Viac informácií

FHA-A

PODSTROPNÁ JEDNOTKA

 

ÚČINNOSŤ AŽ

Šetrí miesto a je účinná. Jednotka vhodná na montáž do rohov a úzkych priestorov. FHQ je perfektná voľba pre priestory bez podhľadu.

 

Vďaka Coanda efektu je to ideálne riešenie komfortného prietoku vzduchu vo veľkých miestnostiach: uhol výfuku vzduchu až do 100° 

Dokonca aj miestnosti so stropmi do výšky až 3,8m je možné veľmi jednoducho vykúriť alebo schladiť bez straty výkonu

Vhodné riešenie pre nové ako aj rekonštrukčné projekty

Jednoduchá montáž do rohov a úzkych priestorov, pretože je potrebný bočný servisný priestor len 30 mm

Znížená spotreba energie vďaka špeciálne vyvinutému DC motoru ventilátora a čerpadlu kondenzátu

Štýlová jednotka ľahko splynie s akýmkoľvek interiérom. Ak nie je jednotka v prevádzke, lamely sa úplne uzavrú

Pre pripojenie DIII nie je potrebný voliteľný adaptér, preto môžete svoju jednotku pripojiť do širšieho systému riadenia budovy.

 

   Funkcie

INVERTOR Kompresory invertora neustále nastavujú rýchlosť kompresora podľa aktuálnej potreby. Spustenia a zastavenia pri nižšej spotrebe energie vplývajú na zníženie celkovej spotreby energie (až o 30 %) a stabilizujú teploty.PREVÁDZKA PRI ODCHODE Z DOMU Udržiava vnútornú teplotu na vami určenej úrovni pohodlia počas vašej neprítomnosti, čím šetrí energiu.IBA VENTILÁTOR Jednotku je možné použiť ako ventilátor, ktorý fúka vzduch bez ohrievania či chladenia.AUTOMATICKÉ PREPÍNANIE CHLADENIA-OHRIEVANIA Automaticky zvolí režim ohrievania alebo chladenia, aby sa dosiahla nastavená teplota.ZVISLÁ AUTOMATICKÁ OSCILÁCIA Možnosť zvoliť automatický zvislý pohyb klapiek vypúšťania vzduchu pre účinné rozloženie vzduchu a teploty po celej miestnosti.STUPNE RÝCHLOSTI VENTILÁTORA Umožňuje zvoliť niektorú z daného počtu rýchlostí ventilátora.SUCHÝ PROGRAM Umožňuje znížiť úroveň vlhkosti bez kolísania teploty v miestnosti.VZDUCHOVÝ FILTER Odstraňuje prachové častice zo vzduchu, čím zaisťuje stály prívod čistého vzduchu.TÝŽDENNÝ ČASOVAČ Je možné ho nastaviť na spustenie kúrenia alebo chladenia kedykoľvek na základe denného alebo týždenného nastavenia.INFRAČERVENÉ DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE Spúšťa, zastavuje a reguluje klimatizáciu z diaľky.DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE S KÁBLOM Spúšťa, zastavuje a reguluje klimatizáciu.CENTRALIZOVANÉ OVLÁDANIE Spúšťa, zastavuje a reguluje viacero klimatizačných jednotiek z jedného centrálneho miesta.AUTOMATICKÝ REŠTART Jednotka sa po výpadku prúdu automaticky znovu spustí s pôvodnými nastaveniami.SAMODIAGNOSTIKA Zjednodušuje údržbu indikáciou systémových porúch a prevádzkových anomálií.

SÚPRAVA VYPÚŠŤACIEHO ČERPADLA Uľahčuje odvod kondenzátu z vnútornej jednotky.(Štandard)DVOJITÉ/TROJITÉ/DVOJITÉ PÁROVÉ POUŽITIE K jedinej vonkajšej jednotke je možné pripojiť 2, 3 alebo 4 vnútorné jednotky, aj ak majú rôzne výkony. Všetky vnútorné jednotky pracujú v rovnakom vykurovacom alebo chladiacom režime a sú riadené jedným diaľkovým ovládačom.VIACMODELOVÉ ZOSTAVY K jednej vonkajšej jednotke je možné pripojiť až 5 vnútorných jednotiek, aj ak majú rôzne výkony. Všetky vnútorné jednotky je možné prevádzkovať jednotlivo v rámci rovnakého vykurovacieho alebo chladiaceho režimu.VRV PRE REZIDENČNÉ APLIKÁCIE K jednej vonkajšej jednotke je možné pripojiť až 9 vnútorných jednotiek (aj s rôznymi výkonmi a až do veľkosti 71). Všetky vnútorné jednotky je možné prevádzkovať samostatne v rámci toho istého režimu.

 

Pozn.: Cena jednotky je bez ovládača, ktorý je potrebné doobjednať. Káblový ovládač BRC1E52 – 154 € s DPH, infra ovládač BRC7G53 – 369 € s DPH.