Klimatizácie

Klimatizácia upravuje okolitú teplotu podľa potreby, teda nasáva vonkajší vzduch, ktorý potom filtruje, upravuje teplotu a vlhkosť na požadované hodnoty. Klimatizácia automaticky udržiava nastavenú teplotu bez ohľadu na vonkajšie prostredie.Split klimatizácia (klimatizácia do jednej miestnosti) je oddelená montáž vonkajšej časti (kompresor) a v...

Klimatizácia upravuje okolitú teplotu podľa potreby, teda nasáva vonkajší vzduch, ktorý potom filtruje, upravuje teplotu a vlhkosť na požadované hodnoty. Klimatizácia automaticky udržiava nastavenú teplotu bez ohľadu na vonkajšie prostredie.Split klimatizácia (klimatizácia do jednej miestnosti) je oddelená montáž vonkajšej časti (kompresor) a vnútornej jednotky (výparník). Multi split (klimatizácia do viac miestností) môže mať k jednej vonkajšej jednotke pripojených viac vnútorných jednotiek ktoré sú navzájom nezávislé.

Výhody pre vás

Individuálne ovládanie

Každú jednotku môžete ovládať samostatne, aby ste získali požadovanú teplotu v tých miestnostiach, v ktorých to potrebujete.

Úspory energie a nákladov

Pokročilé technológie invertorov a tepelných čerpadiel ponúkajú najvyššie účinnosti a úspory energie pri nižších nákladoch.

Flexibilná montáž

Kompaktné klimatizačné jednotky Daikin sa jednoducho inštalujú aj v domoch s obmedzeným priestorom.

Rozsiahly produktový sortiment

Náš široký sortiment produktov znamená, že si môžete vybrať štýl a výkon, ktoré najviac vyhovujú vášmu domu.

viac

Klimatizácie V tejto kategórii je 31 produktov

na stránku
Zobrazených 1 - 12 z 31 produktov
Zobrazených 1 - 12 z 31 produktov